Coti

Coti-instalacje

Rozwiązania do ogrodu

Rozwiązania do ogrodu

Nasza działalność
Nasza działalnośc

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z doborem i montażem 
tarasów w systemie wentylowanym. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest innowacyjność.  
W ramach naszych usług oferujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy 
od pomocy w wyborze materiałów, poprzez przygotowanie projektu, montaż i 
obsługę serwisową gwarancyjną. Nasze produkty zapewniają najwyższą 
jakość i spełniają najwyższe standardy.

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?
DLACZEGO NAS WYBRAĆ?
czym
się
zajmujemy
Every Space Count

Dlaczego Nas Wybrać?

Charakteryzuje Nas wysoka dbałość o klienta i jego potrzeby. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach. Dokonujemy wszelkich starań, aby Nasze instalacje były dopełnieniem przestrzeni wokół domu i ogrodu.

Szybka
wycena

Pełen
profesjonalizm

Wysoka
jakość

Szybka
realizacja

Charakteryzuje Nas wysoka dbałość o klienta i jego potrzeby. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach polskich producentów. Dokonujemy wszelkich starań, aby wykonane przez Nas usługi były trwałym i eleganckim dopełnieniem przestrzeni wokół domu i ogrodu. Oferujemy Państwu wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania systemowe. Idealne tam gdzie ze względu na zmienne warunki atmosferyczne potrzebne są produkty najwyższej klasy. Nowoczesny design w połączeniu z doskonałymi parametrami sprawia, że sprawdzą się na lata.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i budową tarasów wentylowanych . Zapoznaj się z naszą ofertą.

Tarasy wentylowane

Oferujemy Państwu wysokiej klasy innowacyjne rozwiązanie systemowe. Idealne tam, gdzie niezbędne jest uzyskanie powierzchni o najwyższych standardach wytrzymałościowych. Doskonałe ze względu na zmienne warunki atmosferyczne – działanie silnych promieni słonecznych oraz mrozoodporność. Płyty posiadają właściwości antypoślizgowe, są odporne na pleśń, mech i grzyby. Nowoczesny design w połączeniu z doskonałymi parametrami sprawia, że sprawdzą się w różnych miejscach. Znajdują zastosowanie na tarasach, podjazdach, patio, w alejkach, w ogrodzie, na trawie, piasku czy przy basenie. Współpracujemy z polskimi dostawcami płyt – Stargres, Paradyż oraz włoskim producentem płyt najwyższej jakiści – Mirage.

Wsporniki

Pracujemy na wysokiej jakości wspornikach DD Pedestals. W ofercie posiadamy wsporniki o stałej wysokości, lub regulowane w zakresie od 10mm do nawet 950mm. Wsporniki tarasowe DD sprawdzają się idealnie zarówno na wielkogabarytowych powierzchniach jak i tych niewielkich, przydomowych tarasach i jeszcze mniejszych balkonach czy loggiach. Tych, które posiadamy przy swoich domach i mieszkaniach.

 

Galeria

Dane kontaktowe

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty lub potrzebujesz intywidualnej wyceny, skontaktuj się z nami i pomożemy Ci w budowie i projekcie Twojej idealnej instalacji.

Zapraszamy do kontaktu!